خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود |ثبت نام ارسال آگهی

ir-100-(1)

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

تماس بگیرید

مشاوره دریافت تسهیلات اعتبار اسناد داخلی

ارسال شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۹ ب.ظ
  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • تلفن همراه: 09350799426
  • تلفن ثابت: 88507275-6
  • عنوان لینک سایت: http://irloan.ir

توضیحات بیشتر

ایران وام جهت کمک به تامین نقدینگی تجار، تولید کنندگان، کسبه، صاحبین محترم شرکتها، کارخانجات آماده ارائه خدمات مشاوره تخصصی برای دریافت تسهیلات اعتبار اسناد داخلی، در کوتاهترین زمان می باشد.
شرایط متغیر اقتصادی با جهت‌گیری به سمت جهانی شدن، موجبات عدم ثبات در قیمت‌ها و عدم تعادل در بازار کالاها و خدمات را به‌ وجود آورده است. نتیجه این تغییرات و تحولات سریع و تأثیری که بر بازارهای داخلی و بین‌المللی می‌گذارد، علاوه بر اینکه عدم اعتماد و اطمینان را بر تصمیمات اقتصادی به‌وجود آورده است، بر تعهدات اشخاص و مؤسسات نسبت به یکدیگر شدیداً تاثیر گذاشته و لاجرم رکود ناشی از نگرانی‌ها و انتظارات روانی را موجب گردیده است. در چنین شرایطی، یکی از روشهایی که باعث ایجاد اعتماد و اطمینان اشخاص در ارائه خدمات به یکدیگر می‌شود، اعتبارات اسنادی است که سیستم‌های بانکی مجری آن هستند.اعتبارات اسنادی داخلی(ریالی)نوعی شیوه پرداخت و یکی از خدماتی است که بانک یا موسسات مالی به درخواست یک متقاضی(خریدار- پیمانکار)، به منظور خرید یا سفارش کالا یا خدمات از یک ذینفع(فروشنده- کارفرما)داخلی و به نفع وی برقرارمی‌نماید. اعتبارات اسنادی مزبور می‌تواند، به‌صورت نقد (دیداری) یا مدت‌دار (نسیه) انجام شود.نکته قابل توجه در اعتبار اسنادی داخلی(ریالی) این است که بصورت (غیرقابل برگشت) افتتاح می‌گردد، به این معنا که هرگونه تغییر در شرایط اعتبار از جانب متقاضی(خریدار)، یا بانک گشایش‌کننده اعتبار، موکول به موافقت و رضایت ذینفع(فروشنده) است. مهمترین مشخصه LC داخلی این است که (خریدار و فروشنده) و یا (کارفرما و پیمانکار)، هر دو در داخل مرزهای جغرافیایی کشور بوده و بنابراین تابع مقررات داخلی بوده و در صورت عدم وجود مقررات و قوانین کافی در داخل کشور از مقررات بین‌المللی UCP600 استفاده خواهد شد. دومین مشخصه مهم LC داخلی، ریالی بودن آن است.
شما می توانید، جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وب سایت تخصصی مشاوره ایران وام مراجعه نموده یا با تلفن آقای مهندس عراقی کارشناس متخصص امور وام تماس بگیرید.
تلفن ثابت شرکت: ۸۸۵۰۷۲۷۵-۸۸۵۰۷۲۷۶
تلفن همراه آقای مهندس عراقی: ۰۹۱۲۳۸۹۴۵۸۶
تلفن همراه: ۰۹۳۵۰۷۹۹۴۲۶
وب سایت: http://irloan.ir

شناسه آگهی : 803587c68f470e96

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....