خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود |ثبت نام ارسال آگهی

proof insect

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

0 تومان

بلوک هبلکس(بهترین بلوک هبلکس,هبلکس شیاردار)

ارسال شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ۲:۰۶ ب.ظ
  • استان: تهران
  • شهر: قرچک
  • خیابان: تهران-قرچک-جنب شورای حل اختلاف-ساختمان آزادی طبقه اول واحد4
  • تلفن همراه: 09127910460
  • تلفن ثابت: 02136119673-02136110316
  • آدرس سایت: http://www.iraac.net

توضیحات بیشتر

عمده خواص بتن سبک هبلکس ) به شرح زیر میباشد:)
وزن مخصوص : هر متر مربع حدود ۶۵۰ الی ۷۵۰ کیلوگرم مقاومت فشاری : ۳۰ تا ۳۵ کیلوگرم بر سانتیمتر مربع با امکان افزایش آن بر حسب سفارش و نیاز مصرف کننده.
کارکردن با بتن سبک بسیار آسان است مثلا به راحتی میتوان آنرا اره نموده و یا میخ در آن کوبیده شود و یا جای پریز یا کانال عبور سیم برق و لوله آن در آن بوجود آورد. غلاوه بر این بتن سبک در مقابل آتش بسیار مقاوم است و کلیه شرایط سلامت محیط زیست را دارا میباشد.
با توجه به آیین نامه جدید محاسبه ایمنی ساختمانها در برابر زلزله و مبحث ۱۸ و ۱۹ بکارگیری مصالح سبک وزن راه حل مناسب و با صرفه در جهت افزایش ایمنی ساختمان میباشد و بلوکهای بتن سبک هبلکس تامین کننده این مزیت فنی است. یک متر مکعب بلوک هبلکس حدود ۶۰۰ الی ۷۰۰ کیلوگرم وزن دارد که برابر ۸۶۶ عدد آجر به وزن ۱۷۵۰ کیلوگرم میباشد.
بعبارت دیگر یک عدد بلوک ۲۰*۲۵*۶۰ هبلکس مطابق با ۲۶ عدد آجر است در حالیکه وزن آن برابر وزن ۱۰ عدد آجر میباشد و یک کارگز براحتی میتواند آنرا حمل نماید و سریعا نیز نصب میگردد. ضمنا ملات مصرفی برابر ۲۵% ملات مورد نیاز برای اجرای همان دیوار با آجر بوده و به درصد سیمان کمتری نیز در ملات نیاز دارد. بعنوان مثال چنانچه برای اجرای یک دیوار با آجر به یکصد کیلوگرم سیمان نیاز باشد همان دیوار در صورت استفاده از بلوک هبلکس ۱۵ کیلوگرم سیمان مصرف میکند.
همچنین بارگیری و حمل بلوکهای هبلکس که در قالبهای ۳/۱۵ متر مکعبی بسته بندی میشود راحتر و سریعتر خواهد بود.
مشخصات فنی :
ابعاد :
۱۰*۲۵*۶۰ ۳۰*۲۵*۶۰ ۳۰*۲۵*۵
۱۵*۲۵*۶۰ ۲۵*۲۵*۶۰ بنا به درخواست مصرف کننده
مقاومت فشاری ۳۵-۲۵ kg/cm2
وزن مخصوص ۷۵۰-۶۵۰ kg/cm2
دستور العمل اجرایی:
کادر اجرایی .۱
کارکردن با هبلکس نیاز به تخصص خاصی ندارد. با توجه به ابعاد و سهولت کار با هبلکس سرعت اجرا نیزنسبت به آجر و سفال تا ۲ الی ۳ برابر افزایش می یابد.
۱٫ ملات مورد نیاز :همان ماسه و سیمان میباشد و با توجه به اینکه بلوکهای هبلکس یک نوع بتن سبک میباشد و همگونی کاملی با ملات ماسه و سیمان دارد میتوان نسبت ترکیب را ۵ یا ۶ به یک تبدیل و در مصرف سیمان صرفه جویی بیشتری نمود. در مواردیکه ایغه بندیهای مورد احرا با آب و رطوبت سر و کاری نداشته باشد (مثل دیوار اتاق خواب ، کار و …) میتوان از ملات کچ و خاک (به لحاظ صرفه حویی اقتصادی) نیز استفاده نمود
۲٫ جذب آب.
۳٫ با توجه به ابعاد متخلخل بودن بلوکهای هبلکس ، نم و رطوبت توسط این بلوکها منتقل نمیشود
نکته مهم : در عین اینکه این بلوکها نم و رطوبت را منتقل نمیکنند ولی در سطح بلوک آب بیشتری را نسبت به مصالح مشابه جذب میکنند لذا در زمان استفاده از این بلوکها باید نکات زیر رعایت شود

اولا قبل از اجرا بلوکها باید کاملا خیس شوند.
دوما ملات مصرفی را نیز باید با دقت بیشتری تهیه نمود.
سوما بعد از اجرا در صورت امکان به دیوارها آب داده شود.
اندو د گچ و خاک
۴٫ با توجه به سطح صاف و صیقلی هبلکس نسبت به سایر مصالح (در صورت اجرای صحیح دیوارها به اندودی بیش از ۱ الی ۲ سانتیمتر نیاز نخواهد بود) یعنی در هر طرف نم الی یک سانت.

۵٫ (اعم از لوله ، کابینت ، سنگ ، سرامیک ، …) از نظر نصب تاسیسات و نماسازی :مانند سایر مصالح میباشد و چنانچه به صورت صحیح اجرا شود با مشکلی مواجه نخواهد

مشاوره در خرید:
۰۲۱۳۶۱۱۰۳۱۶-۰۲۱۱۹۳۶۱۶۷۳
http://www.iraac.net سایت :

شناسه آگهی : 6925746ac9932d3d

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....